Пляжний надувний матрас Інтекс Intex Ківі 178 х 85 см від 12 років

- Немає в наявності
- Код: 28469
523 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний надувний матрац Intex у вигляді соковитої яскраво-зеленої скибочки ківі підійде для молодих людей, які не бояться привертати до себе загальну увагу.
Матрац призначений для дорослих і дітей, які досягли 12-річного віку і спокійно витримує навантаження до 90 кг.
«Ківі» виготовлено з високоякісного вінілу, товщиною 0,3 мм, що робить виріб міцним і стійким до дрібних проколів та іншого роду пошкоджень.
Габарити матраца - 175 х 85 см. Кількість місць - 1.
Характеристики:
- на вік від 12-ти років;
- розмір - 178 х 85 см;
- максимальне навантаження - 90 кг;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,3 мм;
- упаковка - коробка;
- вага - 1,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 523 ₴

