Надувний Човен із веслами Інтекс Intex Seahawk 2 Set 236 х 114 х 41 Двомісний

- Немає в наявності
- Код: 28476
2 971 ₴
Цей надувний надійний човен Seahawk 2 чудовий для застосування на невеликих і великих водоймах (озерах, річках, ставках). У ньому вільно та комфортно розташовуються 2 людини.
Човен зроблен з високотехнологічного полівінілхлориду (Super Tough). Він стійкий до шкідливого впливу нафтопродуктів, а також і до солоної води. Човен обладнаний трьома повітряними порожнинами, включно з надувним дном, що забезпечує їй збільшену жорсткість і плавучість. Обладнана кріпленнями для закріплення вудок, що робить зручною рибну ловлю під час очікування клювання. Міцна вінілова ручка та мотузка, розташована вздовж човна, спрощує переміщення і швартування. Уключини - тримачі для весел сприяють ефективній греблі та надійно тримають весла.
Дуже компактні габарити за досить високої вантажомісткості надають човнові особливої практичності. Човен укомплектований зручними легкими пластмасовими веслами та надійним ручним насосом. Низька вага всього комплекту та компактність його в зборі створюють досить легке та зручне транспортування.
Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) — 236 х 114 х 41 см;
- максимальна ємність — два дорослі;
- максимальне навантаження — 240 кг;
- матеріал — вініл;
- товщина матеріалу — 0,5 мм;
- кількість повітряних камер — 3 шт;
- дно — надувне;
- гніздо для транця;
- можливість під'єднання мотора;
- фіксації на весла, тримачі для вудок і весел;
- уключени для весел;
- страхувальний трос на всьому периметрі човна;
- ручний насос;
- пластикові весла 122 см;
- сумка для снастей;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 42 × 17 × 55 см;
- вага пакування — 9,08 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вага | 9 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Вантажопідйомність | 240 кг |
| Довжина | 236 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Тримач для вудки |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 114 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
- Ціна: 2 971 ₴




