Дитячий надувний круг для плавання Інтекс Intex Рожевий Фламінго з блискітками 89 х 71 см від 9 років

- Немає в наявності
- Код: 28489
566 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне коло Intex виконане у вигляді розового фламінго з розово-золотим глітером усередині. Розовий колір птиці з великими блискітками дозволить вам виділитися на пляжі серед толпи. Ви неодмінно приковуватимете погляди. Коло виготовлене з високоміцного вінілу товщиною 0,25 мм. Розміри в надутому стані: 89 х 71 х 99 см. Максимальне навантаження: 60 кг.
Характеристики:
- для дітей від 9-ти років;
- розмір - 89 x 71 х 99 см;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,25 мм;
- максимальне навантаження - 60 кг;
- упаковка - в коробці;
- габарити упаковки - 24,5 × 7,5 × 23 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 99 см |
| Діаметр | 89 см |
| Тип | Надувний круг |
| Товщина | 0.25 мм |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 566 ₴



