Надувний диван Інтекс Intex Розкладний 203 х 224 х 66 см

-13%
- Готово до відправки
- Код: 28491
3 016 ₴
2 623 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Intex надійна та багатофункціональна. Таким диваном можна користуватися просто неба, вдома або на дачі. Це чудова знахідка для невеликих приміщень. Диван-трансформер розкладається у двомісне ліжко для сну.
У дивана безліч переваг:
- зручний для зберігання — компактний у здутому вигляді;
- швидко накачується насосом і здувається;
- складається з декількох окремих камер;
- клапан 2-в-1 слугує для швидкого накачування та здування за допомогою механічного або електричного насоса;
- виготовлений із міцного вологостійкого матеріалу;
- флоковане покриття запобігає зісковзуванню з нього білизни і створює максимальний комфорт під час його використання, просто очищається;
- комфортні сидіння та підлокітники;
- у підлокітники вбудовані два тримачі для склянки;
- стійкий до перевертання;
- підходить для тривалого сну (за відгуками споживачів);
- довго тримає повітря.
Характеристики:
- розміри в розкладеному вигляді: 203 х 224 х 66 см;
- максимальне навантаження: 200 кг;
- товщина вінілу — 0.52 мм;
- товщина флокованого покриття — 0.38 мм;
- сумка до комплекту не входить;
- насос купується окремо;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 22.5 × 37 × 46 см;
- вага — 8,9 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Темно-сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.52 мм |
| Тип | Надувний диван |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2240 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Глибина | 2030 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість посадкових місць | 2 |
| Флоковане покриття | True |
- Ціна: 2 623 ₴









