Каркасний басейн Інтекс Intex 450 х 220 х 84 см, об'єм 7 127 л від 6 років Прямокутний

- Готово до відправки
- Код: 28492
7 726 ₴
6 898 ₴
Басейн на каркасі від Intex — це ідеальний варіант для відпочинку всієї родини. Каркасний басейн має прямокутну форму, виготовлений із тришарового ПВХ, середній шар становить скловолоконна сітка. Зсередини каркасний басейн виготовлений як імітація мозаїки.
Усі основні деталі виготовлені з високоякісного пластику та металу, оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям — корозійностійкі. Система складання легка та зручна, що ґрунтується за принципом фіксації на штифтах. У системі є вбудований зливний клапан і адаптер.
Встановлення виробу займе до 30 хвилин, виключаючи земляні роботи та заповнення.
Щоб виріб слугував вам якнайдовше, необхідно виконувати основні вимоги щодо встановлення й експлуатації басейну.
Купання в басейні можливе для дітей віком від шести років.
Характеристики:
- каркас — оцинковані сталеві труби;
- чаша матеріал — тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки;
- товщина стінок — 0,42 мм;
- товщина дна — 0,32 мм;
- чаша — клапан для зливання води: вбудований зливний клапан полегшує зливання;
- габаритний розмір - 450 х 220 х 84 см;
- об'єм — 7 127 л;
- форма басейну — прямокутна;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 108 × 37 × 30 см;
- вага — 39,2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 450 см |
| Об`єм | 7127 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 6 898 ₴






