Каркасний басейн Інтекс Intex 450 х 220 х 84 см, об'єм 7 127 л від 6 років Фільтр-насос Прямокутний

- Готово до відправки
- Код: 28498
9 370 ₴
8 399 ₴
Збірний басейн Intex Rectangular Frame Pool легко та швидко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає 30 хвилин. Технологія Super-Tough надає стінкам басейну потрійної міцності. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності.
Також міцність басейну Rectangular Frame Pool зумовлюється його сталевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження, у ньому одночасно можуть купатися кілька осіб. Зручний зливний клапан приєднується до садового шланга. Отже, воду можна злити в будь-яке зручне місце. Не потребує підготовки ґрунту.
До комплекту постачання входить картриджний фільтрувальний насос продуктивністю 2006 л/год (Intex 28604).
Комплектація:
- басейн;
- каркас;
- фільтр-насос картриджний 220 В (2006 л/год);
- посібник з експлуатації
Характеристики:
- каркас — оцинковані сталеві труби;
- чаша матеріал — тришаровий ПВХ: два шари щільного вінілу й один — поліестер;
- чаша — клапан для зливання води: вбудований зливний клапан полегшує зливання;
- габаритний розмір - 450 х 220 х 84 см;
- об'єм — 7 127 л;
- форма басейну — прямокутна;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 108 × 37 × 30 см;
- вага — 42,3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 42.3 кг |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 450 см |
| Об`єм | 7127 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 8 399 ₴




