Пляжний надувний Матрас Крісло Інтекс Intex з ручками 2 кольори 163 х 104 см

- Немає в наявності
- Код: 28504
934 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац-крісло для плавання 163 х 104 см із ручками та підсклянником, 2 кольори. Зручна анатомічна форма підтримує спину та допоможе розслабитися. Дві повітряні камери забезпечують стійкість виробу. На підлокітнику передбачений підсклянник для напоїв, а також пластикові ручки для зручності. Сітчасте дно забезпечить прохолоду.
Характеристики:
- розмір - 163 х 104 см;
- максимальне навантаження — 100 кг;
- 2 варіанти кольорів;
- матеріал — вініл;
- товщина матеріалу — 0,3 мм;
- 2 повітряні камери;
- підсклянник;
- 2 пластикові ручки;
- пакування — коробка;
- габарити пакування — 27 × 10 × 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1630 мм |
| Ширина | 1040 мм |
- Ціна: 934 ₴



