Пляжний надувний Матрас Інтекс Intex Рибка 178 х 71 х 18 см

- Немає в наявності
- Код: 28507
714 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різнокольоровий надувний матрац у вигляді хвоста русалки. Розмір матраца 178 х 71 х 18 см, він виготовлений із високоякісного вінілу, товщина матеріалу - 0,28 мм. Матрац виготовлено за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжніх балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 100 кг.
Характеристики:
- розмір - 178 х 71 х 18 см;
- максимальне навантаження - 100 кг;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,28 мм;
- упаковка - коробка;
- вага - 1,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.28 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 714 ₴



