Надувний Човен Байдарка з веслами Інтекс Intex Excursion PRO 305 х 91 см Одномісна

- Немає в наявності
- Код: 28508
9 387 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний надувний човен-байдарка Intex EXCURSION PRO призначений для активного відпочинку на річках та інших водоймах. Професійна серія — розроблена та спроєктована для оптимальної продуктивності, комфорту, жорсткості й універсальності. Покращений ПВХ матеріал SUPER-TOUGHTM.
Особливості:
- спортивний принт для високої видимості;
- обтічний дизайн для швидкого руху;
- кабіна покращена для комфорту та простору;
- конструкція тентів (корму та ніс) запобігає потраплянню води в кабіну каяка;
- матеріал SUPER-TOUGHTM тришаровий, ламінований ПВХ: два зовнішні шари потовщеного ламінованого ПВХ; внутрішній шар — поліестерна сітка для дод. посилення;
- матеріал не боїться впливу агресивного середовища: бензину, машинної оливи, солоної води; стійкий до перепадів температур і впливу сонячних променів; стійкий до пошкодження від стирання, ударів;
- дно надувне — надувається разом із човном. Судно з таким дном стійкіше та є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили. Дно (конструкція): поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam».
- знімні, надувні сидіння; можливість регулювання сидіння, міцна фіксація.
- човен укомплектований парою алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовою муфтою; ручним насосом.</li>
Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) — 305 х 91 х 46 см;
- максимальна ємність — один дорослий;
- максимальне навантаження — 100 кг;
- матеріал — ПВХ;
- товщина матеріалу — 0,76 мм;
- дно — надувне;
- довжина весел — 218 см;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 60 × 33,7 × 52,5 см;
- вага пакування — 17 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 91 см |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип сидіння | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Особливості | Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 1 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 9 387 ₴






