Каркасний басейн Інтекс Intex Prism Frame Pool 549 х 122 см, об'єм 24 311 л від 6 років Дерево

- Готово до відправки
- Код: 28510
26 753 ₴
24 772 ₴
Головною відмінністю цього басейну є зовнішній малюнок чаші "під дерево". Також відмінна риса серії Prism Frame — стійки каркаса овального перерізу, що збільшують надійність конструкції.
Стінки басейну зроблені з трьох окремих особливо міцних шарів: два шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності. Підтриманню форми басейну Prism Frame Pool сприяє стрічка з поліпропілену, що оперізує весь басейн. Також міцність басейну Prism Frame Pool зумовлюється його сталевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження, у ньому одночасно можуть купатися кілька осіб.
Процес складання басейну до наповнення водою займає 60 хвилин.
До комплекту постачання входить фільтрувальний насос продуктивністю 5678 л/год, сходи, тент і підстилка під басейн.
Є зручний зливний клапан, який можна приєднати до садового шланга. Завдяки цьому, басейн можна швидко звільнити, злив воду в будь-яке зручне місце.
Комплектація:
- каркасний басейн;
- сходи;
- картриджний насос — 5678 л/год;
- підстилка;
- тент;
- посібник з експлуатації.
Характеристики:
- каркас — оцинковані сталеві труби;
- чаша матеріал — тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки;
- зовнішнє облицювання — під дерево;
- чаша — клапан для зливання води: вбудований зливний клапан полегшує зливання;
- габаритний розмір - 549 x 122 см;
- об'єм - 24 311 л (у разі заповнення 90%);
- висота драбини - 122 см;
- знімний фільтр-картридж для очищення (5678 л/год, картридж — тип A);
- форма басейну — кругла;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 115 × 50,5 × 76,6 см;
- вага — 90 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 549 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 24310 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 24 772 ₴


