Пляжний надувний Матрас Інтекс Intex Ананас 216 х 107 х 23 см

- Немає в наявності
- Код: 28513
862 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт «Веселий ананас» створить атмосферу тропіків. Він чудово підійде для того, щоб плавати в басейні або морі та засмагати на сонці.
Характеристики:
- розмір - 216 х 107 х 23 см;
- максимальне навантаження - 100 кг;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,3 мм;
- упаковка - коробка;
- габарити упаковки - 27 см × 9 см × 30,5 см;
- вага - 2,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2160 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 862 ₴



