Надувний Човен Байдарка з веслами Інтекс Intex EXPLORER K2 312 х 91 х 51 см Двомісна

- Немає в наявності
- Код: 28514
6 555 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двомісний човен Каяк Intex 312 х 91 х 51 см. Човен складається з трьох надувних відсіків, що додає впевненості в безпеці плавання. А товщина стінок, виготовлених з армованого ПВХ, становить 0,75 мм. Човен з боків спереду і ззаду забезпечений страхувальним тросом. Човен укомплектований двома надувними знімними сидіннями зі спинкою і надувним днищем. Спереду і ззаду - ручки швартування. Знизу є кіль для більш прямолінійного руху по воді. Укомплектована двома парами алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовою муфтою; ручним насосом.
Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) - 312 х 91 х 51 см;
- максимальна місткість - два дорослих;
- максимальне навантаження - 180 кг;
- матеріал - ПВХ;
- товщина матеріалу - 0,75 мм;
- дно - надувне;
- пакування - в коробці;
- габарити упаковки - 60 × 35,5 × 42,6 см;
- вага упаковки - 18 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 312 см |
| Ширина | 91 см |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кіль | Надувний |
| Тип сидіння | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 18 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Розбірні весла, Насос, Ручки для перенесення |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 2 чол. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 6 555 ₴

