Каркасний басейн Інтекс Intex Metal Frame Pool 305 х 76 см, об'єм 4 485 л від 6 років Морський принт

- Готово до відправки
- Код: 28517
4 857 ₴
4 224 ₴
Привабливий круглий басейн Intex, що гармонує з водою синього кольору, став популярним у класі середніх басейнів. Він швидко монтується. Каркас складається з міцних труб із цинковим покриттям, захищених від окиснення. Для встановлення потрібна очищена горизонтальна зона.
Чаша басейну виготовлена з ПВХ, зробленого за спеціальною технологією сплавлення шару скловолоконної сітки та 2 шарів полівінілхлориду. Такий матеріал характеризується досить чималою міцністю й дуже довговічний.
Днище басейну забезпечене зливним клапаном, до якого легко приєднати шланг і злити воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований фільтр-насосом, спеціальною підстилкою під днище та тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для якіснішого використання басейну.
Характеристики:
- каркас — оцинковані сталеві труби;
- чаша матеріал — тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки;
- чаша — зовнішня облицювання: морський принт;
- чаша — клапан для зливання води: вбудований зливний клапан полегшує зливання;
- габаритний розмір - 305 x 76 см;
- об'єм — 4 485 л;
- форма басейну — кругла;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 88 × 30 × 29 см;
- вага — 17,4 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.4 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 4 224 ₴


