Надувне ліжко Інтекс Intex з вбудованим насосом 99 х 191 х 51 см

- Немає в наявності
- Код: 28519
3 119 ₴
Односпальний надувний матрац серії Dura-Beam Plus виготовлений за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки зроблені з безлічі поліефірних волокон, завдяки чому матрац стає набагато міцнішим і легшим.
Поперечне розташування ребер жорсткості надає матрацу необхідну твердість і пружність.
Завдяки новій технології практично унеможливлений розрив внутрішніх перегородок, матрац став стійким і стабільним навіть у разі одночасного розміщення кількох осіб, неабияк зросла надійність і довговічність виробу.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизні й водночас легко чиститься.
Матрац складається з двох з'єднаних між собою частин, між якими зручно заправляти постільну білизну.
Вбудований електронасос дає змогу швидко надувати та здувати матрац і дає можливість відрегулювати його пружність.
Якщо немає електрики, матрац можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташований отвір для під'єднання механічного насоса.
Характеристики:
- розмір — 99 х 191 х 51 см;
- вбудований насос 220V;
- час накачування: 2,5 хв;
- максимальне навантаження — 136 кг;
- сумка для перенесення матраца;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 45,5 см × 19 см × 37 см;
- вага пакування — 8,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 3 119 ₴


