Пляжний надувний Матрас Інтекс Intex Веселка 180 х 86 см

-30%
- Готово до відправки
- Код: 28520
781 ₴
550 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний матрац з ефектним дизайном і зручним підголівником захопить увагу будь-кого!
Характеристики:
- розмір у надутому стані — 180 х 86 х 25 см;
- розмір у здутому стані — 198 х 91 см;
- максимальне навантаження — 100 кг;
- матеріал — вініл;
- товщина матеріалу — 0,3 мм;
- пакування — коробка;
- габарити пакування — 30 см × 10,5 см × 30 см;
- вага — 1,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 550 ₴


