Надувний Човен із веслами Інтекс Intex EXPLORER 300, 211 х 117 х 41 см Тримісний

- Готово до відправки
- Код: 28525
1 517 ₴
1 297 ₴
Гребний човен - рухається за допомогою весел. Має замкнуту форму корпусу без бортів, що виступають назад, і плоске днище. Переваги: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу. Оснащується м'яким дном.
Цей тип човнів непрофесійний і призначений для відпочинку. І все ж, надійність конструкції, що складається з двох окремих надувних камер, дасть змогу почуватися в безпеці. У разі пробою однієї з камер, човен все одно залишиться на плаву, за допомогою іншої камери, що дасть можливість благополучно дістатися до берега. Перша камера відповідає за бічні частини човна, друга камера - днище човна.
Дно надувне - надувається разом із човном. Таке дно більш стійке і досить жорстке, що дає змогу не використовувати додаткові настили.
EXPLORER™ PRO BOATS 300 має малі габарити і не велику вагу.
У комплекті передбачені весла з міцного пластику довжиною 122 см і ручний насос.
trong>Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) - 211 х 117 х 41 см;
- максимальна місткість - один дорослий і двоє дітей;
- максимальне навантаження - 186 кг;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,38 мм;
- кількість повітряних камер - 2 шт;
- дно - надувне;
- упаковка - в коробці;
- габарити упаковки - 31 × 15 × 48 см;
- вага упаковки - 14,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 14.6 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Вантажопідйомність | 186 кг |
| Довжина | 211 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла, Насос |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 117 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
- Ціна: 1 297 ₴





