Надувний Човен Інтекс Intex із веслами MARINER 4, 328 x 145 x 48 см Чотиримісний

-9%
- Готово до відправки
- Код: 28529
15 698 ₴
14 271 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4-місний човен MARINER 4 витримує навантаження до 500 кг.
Міцний, надійний, довговічний човен Intex MARINER 4 чудово підходить для активного відпочинку, відпочинку з друзями, риболовлі.
Модель зроблена з міцного та довговічного матеріалу для стабільності використання, підходять для риболовлі та катання в озерах і річках.
Дно надувне — надувається разом із човником. Таке дно стійкіше та досить жорстке, що дає змогу не використовувати додаткові настили. Додатково човен укомплектований алюмінієвими веслами та ручним насосом.
Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) — 328 х 145 х 48 см;
- максимальна ємність — четверо дорослих;
- максимальне навантаження — 500 кг;
- матеріал — вініл;
- товщина матеріалу — 0,75 мм;
- дно — надувне;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 91,3 × 41,5 × 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 328 см |
| Ширина | 145 см |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Тип сидіння | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Особливості | Леєрний трос, Кочети, Насос, Розбірні весла, Тримач для вудки |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 4 чол. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 14 271 ₴

