Дитячий надувний Басейн Інтекс Intex Тропічний острів 120 x 86 см, об'єм 45 л від 1 до 3 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 28540
971 ₴
830 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У спеку будь-який малюк прагне поплескатися у водичці. Щоб батьки змогли здійснити це бажання, пропонується надувний дитячий басейн "Тропічний острів". Він має дизайн Тропічного острова з пальмами та звірятами, який приверне увагу малюка та басейн перетвориться на улюбленим місцем ігор. А його особливе забарвлення відразу викличе захоплення в дитини. Такий надувний басейн обов'язково стане прикрасою будь-якої території.
Завдяки унікальному оформленню, басейн буде ще й гідним захистом для малюка від променів сонця.
Для зручності ця модель йде з надувним дном, щоб дитині було м'яко та тепло сидіти.
Дитячий басейн виготовлений із якісного вінілу. Цей варіант басейну легко використовується вдома як манеж.
Характеристики:
- для дітей від 1 до 3 років;
- матеріал — ПВХ;
- товщина матеріалу - 0,25 мм;
- дно — надувне;
- форма — кругла;
- об'єм — 45 л;
- розмір (ДхШхВ) — 120 х 120 х 86 см;
- пакування — коробка;
- вага — 1,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 120 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 830 ₴


