Дитячий надувний басейн Інтекс Intex 305 х 183 х 56 см, об'єм 1050 л від 6 років

- Немає в наявності
- Код: 28550
1 978 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний рожевий басейн Intex призначений для купання дітей (під наглядом дорослих). Унікальний розмір басейну дає змогу плескатися не тільки дітям, а й дорослим. Яскраве забарвлення і форма басейну стануть оригінальною прикрасою вашої ділянки, не залишивши байдужими вас і ваших рідних. Невеликий об'єм басейну дає змогу воді швидко прогріватися під сонячними променями, позбавляючи вас від очікування моменту, коли можна освіжитися і весело провести час спекотного літнього дня.
Басейн має три незалежні повітряні камери з клапанами для надування і спуску повітря. Також є клапан у дні басейну для зручного зливу води. М'які широкі стінки можуть використовуватися для сидіння.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,3 мм;
- форма - прямокутна;
- об'єм - 1050 л;
- розмір (ДхШхВ) - 305 х 183 х 56 см;
- дно - ненадувне;
- зливний отвір;
- ремонтна латочка;
- упаковка - коробка;
- габарити упаковки - 41 х 12 х 46 см;
- вага - 7,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 1050 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 978 ₴

