Інтерактивна дошка для дітей 2 в 1 Limo Toy Весела абетка 3 кольори Українське озвучення

- Немає в наявності
- Код: 28561
470 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний планшет — дошка "Весела абетка" 2 в 1.
Він допоможе дитині в ігровій формі вивчити український алфавіт. Двостороння інтерактивна дошка 2 в 1 призначена і для навчання, і для малювання.
Натискаючи на сенсорні кнопки, дитина вивчить літери разом із віршами про веселих тварин. З іншого боку - дошка, де можна малювати водними маркерами.
Функції:
- 43 вірші про літери та геометричні фігури;
- 10 цифр математичного ряду;
- 10 геометричних фігур;
- 3 веселі пісні;
- цікаві інтерактивні завдання для розвитку пам'яті.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- 3 кольори рамки (червона, жовта, синя);
- мова — українська;
- працює від батарейок типу ААА 3 шт (до комплекту не входять);
- розміри — 34 х 27 см;
- упаковка — у коробці;
- розмір упаковки — 35 х 28 х 2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 34 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 20 мм |
- Ціна: 470 ₴



