Конструктор для дітей SPACE SHUTTLE 586 деталей

- Немає в наявності
- Код: 28565
978 ₴
До набору входить 568 деталей, з яких дитина зможе зібрати зменшену модель справжнього шатлу, а також завдяки особливості набору ще 12 моделей.
Космічний шатл — з його деталей збирається модель багаторазового корабля. У результаті дитина дізнається, що він являє собою і чим відрізняється від інших літальних апаратів. Процес збору автоматично ділиться на 12 окремих етапів, що зробить роботу менш стомливою для малюка. З «цеглинок» кожного мініконструктора будується окремий фрагмент шатлу, який наприкінці складання має приєднатися до єдиної конструкції.
Завдяки загальним зусиллям на ігровому столику з'явиться чудова модель космічного корабля. Тепер дитина зможе на ньому доставляти людей і вантажі на літальні станції на навколоземній орбіті.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість деталей — 586;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 38 х 6 х 26 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 586 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 978 ₴
