Машинка автокран на радіокеруванні Спецтехніка Жовтий

-8%
- Готово до відправки
- Код: 28568
772 ₴
712 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка спецтехніка — чудовий варіант подарунка для вашого хлопчика, якщо він цікавиться важкими машинами та будівельною технікою. Ця модель є зменшеною копією справжнього автокрана. За допомогою пульта можна задати будь-який напрямок руху машинки: вперед, назад, повороти праворуч — ліворуч. Під час руху світяться фари.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- працює самоскид від 4 батарейок типу "АА" (не входить до комплекту);
- живлення пульта від 2 батарейок типу "АА" (не входить до комплекту);
- розмір самоскида — 26 х 9,5 х 16,5 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 34 х 12,5 х 18,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28568 |
| Тип моделі | Кран |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
- Ціна: 712 ₴








