Фігурка супергерой Марвел Marvel Людина Павук

- Немає в наявності
- Код: 28580
424 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Людина Павук у формі супергероя всесвіту "Марвел". Виготовлена з пластику, добре деталізована. Руки та ноги рухливі. Зі світловими та звуковими ефектами. Працює на батарейках. Висота фігурки — 28 см.
Характеристики:
- для дітей від 3 років
- Паковання: Коробка
- працює на батарейках
- Габарити фігурки: 28 x 5 x 15 см
- Габарити в пакованні: 30,5 х 6,8 х 17,8 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 424 ₴



