Конструктор Автобус IBLOCK транспорт 254 деталі (PL-921-377)

- Немає в наявності
- Код: 28584
658 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор рухомий Iblock ТРАНСПОРТ Автобус 254 деталей подарує вашій дитині можливість побудувати швидкісний автобус із дитячих фантазій.
Блокові деталі дадуть змогу створити міцну, стійку модель для веселого та корисного проведення часу.
Яскраві рухомі елементи набору піднімуть настрій під час гри.
Комплектація:
- 254 деталі;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість елементів — 254 шт.;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- розмір автобуса — 31 x 7 x 8 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 37,5 х 25,5 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 254 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 658 ₴


