Фігурка супергерой Avengers Месники Халк 30 см

- Немає в наявності
- Код: 28586
927 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Халк у формі супергероя Avengers. Виготовлена з пластику, добре деталізована. Руки, ноги, голова та корпус рухомі. Працює на батарейках. Висота фігурки — 30 см.
Характеристики:
- Для дітей від 4 років
- Паковання: Коробка
- Працює на батарейках
- Габарити фігурки: 30 x 9,5 x 18,5 см
- Габарити в пакованні: 40 х 13 х 28 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Халк |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 95 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 927 ₴

