Фігурка супергерой Avengers Месники Thanos на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 28587
840 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Thanos Танос у формі супергероя Avengers. Виготовлена з пластику, добре деталізована. Руки, ноги, голова та корпус рухомі. Зі звуковими ефектами. Працює на батарейках. Висота фігурки — 32 см.
Характеристики:
- для дітей від 4 років
- Паковання: Коробка
- працює на батарейках
- Габарити фігурки: 32 x 9 x 15 см
- Габарити в пакованні: 40 х 13 х 28 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 840 ₴

