Дитячий телескоп на штативі Telescope

- Немає в наявності
- Код: 28597
1 087 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий чудовий телескоп зі штативом та кількома знімними лінзами дозволить з цікавістю спостерігати за різними віддаленими об'єктами. Висока якість зображення забезпечують окуляри 20х30х40х, а можливість регулювати кут огляду на 360 градусів допомагає легше знаходити та переглядати об'єкти.
Комплектація:
- телескоп
- штатив
- 2 об'єктиви.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- розмір іграшки — 35 х 50 х 8 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 45 х 25 х 9 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stem |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Телескоп |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 087 ₴


