Конструктор Трамвай IBLOCK Транспорт 472 деталі (PL-921-381)

- Немає в наявності
- Код: 28609
846 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Трамвай — належить до серії "Міський транспорт". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі міського транспорту, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а після завершення у вас буде справжній трамвай, у якого відчиняються двері та люк, і транспорт зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 472 деталі;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість елементів — 472 шт;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- розмір іграшки — 43 x 7 x 12 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 46 х 29 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 850 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 472 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 846 ₴


