Конструктор військовий Винищувач "СУ-27" IBLOCK Армія 618 деталей (PL-921-389)

- Немає в наявності
- Код: 28633
1 215 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор iBlock Винищувач СУ-27 — чудова ідея подарунка для активних дітей, які цікавляться технікою. Іграшка сподобається дівчаткам і хлопчикам від 6 років. Конструктор складається із 618 деталей, які легко з'єднуються між собою. Військова машина має детальний і реалістичний дизайн і займає гідне місце в дитячій колекції транспорту. Гра з конструктором допоможе розвинути дрібну моторику, фантазію, логічне мислення та концентрацію уваги.
Комплектація:
- 618 деталей;
- 23 фігурки;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість елементів — 618 шт;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 46 х 29 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 618 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 215 ₴



