Машинка Спецтехніка Вантажівка Самоскид на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 28647
1 369 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точна модель будівельного самоскида дасть змогу дитині навантажувати її вантажем і так само скидати його, оскільки кузов підіймається й опускається за допомогою пульта радіокерування.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель.
Функції:
- їде вперед, назад;
- кузов підіймається й опускається;
- світлові ефекти;
- звукові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- масштаб - 1:24;
- пульт працює від 2 батарейок типу АА до комплекту не входять;
- габарити іграшки — 29 х 10 х 14,5 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 38,5 х 13 х 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 7 |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 1 369 ₴

