Фігурка супергерой Avengers Месники Venom на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 28648
645 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Venom Веном у формі супергероя Avengers. Виготовлена з пластику, добре деталізована. Руки, ноги, голова та корпус рухомі. Змінні аксесуари. Зі звуковими ефектами. Працює на батарейках. Висота фігурки — 32 см.
Характеристики:
- для дітей від 4 років
- Паковання: Коробка
- працює на батарейках
- змінні аксесуари
- висота фігурки: 30
- Габарити в пакованні: 52 х 13 х 36 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Персонажі | Веном |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 645 ₴









