Машинка спецтехніка Бетонозмішувач на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 28649
1 069 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельна техніка дає змогу з точністю повторювати всі функції справжнього бетонозмішувача. Цистерна обертається на 360 градусів, у неї можна засипати пісок, воду та замішувати бетонні суміші для різних ігор у будівництво.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель.
Функції:
- їде вперед-назад;
- цистерна обертається на 360 градусів;
- світлові ефекти;
- звукові ефекти;
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- масштаб - 1:20;
- пульт працює від батарейок — 2 шт. типу АА до комплекту не входять;
- габарити іграшки — 29 х 14,5 х 15 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 39 х 13 х 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Кількість каналів | 7 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Ємність акумулятора | 500 мА/год |
| Час заряджання акумулятора | 2 час |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 1 069 ₴

