Дитяче іграшкове трюмо з дзеркалом для дівчинки Beauty dresser з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 28653
1 118 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримавши в подарунок такий набір, кожна дівчинка зможе відчути себе справжньою принцесою. Яскравий та барвистий туалетний столик оснащений ящиком для прикрас та косметики. Набір включає безліч аксесуарів, таких як: гребінець, фен і прикраси для дівчинки. З ними маля зможе зробити стильний образ собі і своїм лялькам. Дзеркало має світлові та звукові ефекти.
У ході гри з трюмо розвивається дрібна моторика, уява, сприйняття кольору та комунікативні навички дитини, дівчинка вчиться проводити час наодинці із собою або з друзями, отримуючи від цього задоволення. Усі деталі набору виготовлені з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- столик із дзеркалом;
- висувна шафка;
- фен;
- гребінець;
- шпильки для волосся;
- аксесуари;
- наклейки.
Функції:
- звукові ефекти;
- світлові ефекти;
- фен дме повітрям.
Характеристики:
- для дітей віком від 3-х років;
- працює від 4-х батарейок типу «АА» 1,5V, не передбачені набором;
- розмір (ДхШхВ) - 50 х 24 х 70 см;
- упаковка - коробка;
- розмір упаковки - 50 х 11,5 х 38 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 1 118 ₴

