Машинка Спецтехніка Екскаватор на радіокеруванні

-18%
- Готово до відправки
- Код: 28656
1 623 ₴
1 335 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістично виготовлений екскаватор керується за допомогою пульта дистанційного керування. Виготовлена іграшка з міцного пластику з металевим ковшем.
Екскаватор — це прекрасний подарунок для юного будівельника. Він вміє їхати в різні боки, підіймати й опускати ківш. Всі рухи машини супроводжуються реалістичними звуками та яскравою підсвіткою. Граючи з машинкою, дитина розвиває фантазію, спритність і координацію рухів.
Комплектація:
- машинка
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель.
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- кузов обертається на 360 градусів;
- ківш підіймається/опускається;
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- масштаб - 1:24;
- пульт працює від батарейок — 2 шт. типу АА до комплекту не входять;
- габарити іграшки — 29 х 12 х 18 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 38,5 х 12,8 х 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 7 |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 28656 |
- Ціна: 1 335 ₴

