Дитяче іграшкове трюмо з дзеркалом для дівчинки Beauty dresser з підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 28659
1 212 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Здобувши в подарунок такий набір, кожна дівчинка зможе відчути себе справжньою принцесою. Набір включає безліч аксесуарів, таких як: гребінець, фен і прикраси для дівчинки. З ними маля зможе зробити стильний образ собі і своїм лялькам. Дзеркало має світлові та звукові ефекти.
У ході гри з трюмо розвивається дрібна моторика, уява, сприйняття кольору та комунікативні навички дитини, дівчинка вчиться проводити час віч-на-віч із собою або з друзями, отримуючи від цього задоволення. Усі деталі набору виготовлені з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- столик із дзеркалом;
- фен;
- гребінець;
- браслети;
- кільця;
- баночки;
- наклейки.
Функції:
- фен дме повітрям;
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей віком від 3-х років;
- працює від 4-х батарейок типу «АА» 1,5V, не передбачені набором;
- розмір (ДхШхВ) - 45 х 29 х 70,5 см;
- упаковка - коробка;
- розмір упаковки - 50 х 12,5 х 38 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 705 мм |
- Ціна: 1 212 ₴

