Машинка-перевертень із великими колесами на радіокеруванні Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 28661
1 080 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Суперлегка машинка на радіокеруванні — це прекрасний подарунок для хлопчика. Така іграшка підходить для ігор удома, вона не б'є меблі та не дряпає підлогу.
Іграшка може їздити в різні боки, обертатися на 360 і виконувати різні трюки. Машина має високу прохідність завдяки своїм великим поролоновим колесам. Ігри з машинками розвивають координацію рухів, дрібну моторику та спритність.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель.
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- обертається на 360 градусів;
- висока прохідність;
- поролонові колеса.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- поролонові колеса, діаметр — 12 см;
- пульт працює від батарейок (2 шт. типу АА, до комплекту не входять);
- габарити машинки — 23 х 21,5 х 17 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 32 х 23 х 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 1 080 ₴


