Триколісний самокат з колесами, що світяться Barbie Бірюзовий з рожевим

- Немає в наявності
- Код: 28664
1 530 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний самокат із колесами, що світяться, призначений для маленьких любителів активного відпочинку. Яскравий дизайн цієї моделі з першого погляду приверне увагу малюка і стане улюбленим транспортним засобом!
За рахунок триколісної конструкції самокат досить стійкий і запобігає падінню під час катання.
Дека самокату виконана із міцного матеріалу та кріпиться на раму.
Особливості:
- яскравий та стильний дизайн;
- дека із принтом Barbie;
- прикраси на кермі;
- світиться колесо.
Характеристики:
- для дітей віком від 3-х років;
- максимальне навантаження – 50 кг;
- ширина керма - 260 мм;
- регулювання висоти керма – 60-65-70 см від підлоги;
- матеріал рами – сталь;
- розмір деки - 13 х 28 см;
- колеса – поліуретан;
- діаметр передніх коліс – 120 мм, ширина – 20 мм;
- діаметр заднього колеса - 80 мм, ширина - 20 мм;
- ножне гальмо на задньому колесі;
- підшипники - ABEC 7;
- розмір упаковки - 58 х 28 х 14 см;
- вага – 3,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 530 ₴




