Машинка Джип на радіокеруванні Max 7 Чорний із зеленим

- Немає в наявності
- Код: 28667
1 668 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий і оригінальний транспорт на батарейках і пульті вразить кожного маленького хлопчика. Виготовлений із якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей, має вигляд колекційного авто яскравого кольору, до комплекту входить ручний пульт, яким хлопчики почуватимуться справжніми водіями. Колеса мають світлові ефекти. У комплекті акумулятор, зарядний пристрій.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель.
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- регулювання напрямку;
- гумові колеса;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 4 років;
- пульт працює від батарейок (2 шт. типу АА, до комплекту не входять);
- розмір машинки — 31 х 17 х 14 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 41 х 21,5 х 20,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 4 |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 1 668 ₴



