Дитяче трюмо зі стільчиком для дівчинки Dream Dresser Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 28674
1 585 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малятко прийде в захват від такого подарунка. Яскравий та барвистий туалетний столик оснащений ящиком для прикрас та косметики. Для того, щоб вашій принцесі зручно було наводити красу, до трюмо є маленький стільчик. Загалом у комплекті 25 предметів.
Комплектація:
- дзеркало;
- висувний ящик;
- іграшкова косметика;
- фен;
- шпилька;
- браслет
- гребінець;
- стілець.
Характеристики:
- для дітей від 3-х років
- розмір (ДхШхВ) - 49 х 23 х 69 см;
- упаковка - коробка;
- розмір упаковки - 53 х 12 х 42 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 690 мм |
- Ціна: 1 585 ₴

