Настільна гра Спортивні ігри 7 в 1 Футбол гольф баскетбол боулінг хокей

-98%
- Готово до відправки
- Код: 28678
885 ₴
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір настільних ігор 7 в 1. Така гра буде корисна для дитини, адже граючи, вона розвиває спритність, тренує швидкість реакцій і стратегічне мислення. Виготовлений із міцного пластику. Набір настільних ігор не дасть дитині нудьгувати, він зможе проводити чемпіонати з друзями або в колі сім'ї.
Набір настільних ігор 7 в 1 містить:
- Гольф
- Баскетбол
- Хокей
- Керлінг
- Більярд
- Боулінг
- Футбол
Характеристики:
- для дітей від 4 років;
- розмір ігрового поля — 47 х 26 х 5 см;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 48 х 12 х 27,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 20 ₴

