Дитяче трюмо зі стільчиком для дівчинки Vanity Сніговий замок

- Немає в наявності
- Код: 28688
1 731 ₴
Кожна дівчинка хоче бути як мама і намагається наслідувати її у всьому. З таким набором, малеча із задоволенням наводитиме марафет як собі, так і своїм улюбленим лялькам. У наборі є все необхідне для стильного образу: фен, гребінець, резинки для волосся, кільця та браслети.
Дзеркало має овальну форму із фігурним зображенням сніжинки. Усередині дзеркала розташовані різнокольорові вогники, що переливаються при включенні. Також дзеркало має звукові ефекти. На столику розташовані виїмки у формі серця, куди зручно складати аксесуари і шафка з прозорими дверцятами, що відкривається.
У ході гри з трюмо розвивається дрібна моторика, уява, сприйняття кольору та комунікативні навички дитини, дівчинка вчиться проводити час віч-на-віч із собою або з друзями, отримуючи від цього задоволення. Усі деталі набору виготовлені з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- столик із дзеркалом;
- стільчик;
- чарівна паличка;
- фен;
- гребінець;
- резинки для волосся;
- кільця;
- браслети;
- баночки.
Характеристики:
- для дітей віком від 3-х років;
- світлові ефекти – 3 режими;
- звукові ефекти;
- працює від 4-х батарейок типу «АА» 1,5V, не передбачені набором;
- розмір (ДхШхВ) - 44,5 х 23,5 х 78 см;
- упаковка - коробка;
- розмір упаковки - 56 х 9,5 х 46 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Висота | 780 мм |
- Ціна: 1 731 ₴


