Інтерактивний Робот Собака на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 28701
1 696 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Собака робот на радіокеруванні Play Smart Інтерактивна іграшка Білий із чорним. Інтерактивний робот- собака на радіокеруванні, зі світловими та звуковими ефектами. Робот-собака на радіокеруванні — це найкращий подарунок для дитини. Іграшка активно рухається, як жива. Рухається робот-собака завдяки вбудованим коліщаткам. Робот слухає маленького господаря та відповідає світловими та звуковими ефектами. Іграшка працює від вбудованого літій-полімерного акумулятора. Заряджання здійснюється за допомогою Usb-дроту. Це щеня обов'язково стане улюбленою іграшкою та другом дитини.
Комплектація:
- робот- собака;
- пульт керування;
- акумулятор;
- зарядний USB-пристрій;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- живлення пульта — батарейки типу AA;
- розмір собаки — 27 х 25 х 17 см;
- паковання — у коробці;
- розмір паковання — 33,6 х 28 х 21,8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Собака |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 28701 |
- Ціна: 1 696 ₴


