Гоночна машинка на радіокеруванні MZ Ретро Жовта

- Немає в наявності
- Код: 28704
1 457 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гоночна машина MZ на радіокеруванні жовтого кольору для справжніх шанувальників екстриму та захопливих видовищ. Іграшка імітує розпилення диму. Перед тим як почати гру, додайте воду в спеціальний резервуар у машинці. Потім увімкніть автомобіль і пульт, почекайте, поки вони синхронізуються. Коли засвітиться світло на розпилювальному пристрої ззаду машинки, починайте розпилення імітованого диму. Ефект працює безперервно впродовж 30 секунд, після чого резервуар знову потрібно наповнити водою.
Особливості:
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- звукові ефекти;
- світлові ефекти;
- розпилення диму.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель для підзаряджання;
- мірна пляшка.
Характеристики:
- для дітей від 8 років;
- живлення працює від 4 батарейок типу АА (немає в комплекті);
- матеріал — високоякісний пластик;
- габарити іграшки — 27 х 17 х 11 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 41 х 21 х 22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 1 457 ₴



