Дитяче трюмо зі стільчиком для дівчинки Beauty Бірюзовий з червоним

- Немає в наявності
- Код: 28707
2 122 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий пластиковий туалетний столик із великим дзеркалом. Має яскраве миготливе підсвічування та грають різні мелодії. У центральній частині столика знаходиться скринька, куди можна складати різні речі. Щоб за столиком можна було сидіти – набір також пропонує пластиковий стільчик. Урізноманітнити гру зі столиком допоможуть різноманітні аксесуари, які включені до комплекту.
Комплектація:
- столик із дзеркалом;
- стільчик;
- фен;
- кільця;
- браслети;
- гребінець;
- шпильки;
- обідок на голову.
Функції:
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей віком від 3-х років;
- працює від 3-х батарейок типу «АА» 1,5V, не передбаченої набором;
- розмір (ДхШхВ) – 57 х 34 х 76 см;
- упаковка - коробка;
- розмір упаковки - 59 х 12 х 42,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 760 мм |
- Ціна: 2 122 ₴

