Конструктор військовий Танк IBLOCK Армія 1017 деталей (PL-921-393)

- Немає в наявності
- Код: 28711
1 519 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Танк — належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а після завершення у вас буде справжній Танк, який зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 1017 деталі;
- 3 фігурки;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість елементів — 1017 шт;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 64 х 43 х 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1017 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 519 ₴


