Перегоновий трек із машинками на пульті керування SOBA Top Turbo 5,4 м

- Немає в наявності
- Код: 28712
2 377 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перегоновий радіокерований трек стане чудовим подарунком для перегонника-початківця. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами, а також підрахунком кругів.
Комплектація:
- траса зі стійками (табло);
- мости та бортики;
- 2 машинки;
- 2 пульти керування;
- адаптер 12V.
Характеристики:
- для дітей від 8 років;
- довжина траси — 540 см;
- масштаб машинок 1:43;
- розмір іграшки — 134 х 80, підйом — 20 см;
- паковання — коробка;
- розмір паковання — 67 х 40 х 6,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота у зібраному вигляді | 200 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 1340 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Протяжність дороги | 5.4 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Ширина у зібраному вигляді | 800 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 2 377 ₴

