Конструктор Потяг IBLOCK Транспорт 1158 деталей (PL-921-384)

- Немає в наявності
- Код: 28717
1 522 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Потяг — належить до серії "Міський транспорт". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі міського транспорту, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а після завершення у вас буде справжній поїзд, у якого відчиняються двері. Транспорт зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 1158 деталі;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість елементів — 1158 шт;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- розмір автобуса — 63 x 6 x 14 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 64 х 43 х 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1737 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1158 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 522 ₴


