Дитячий Орган Синтезатор із мікрофоном Electronic Keyboard 61 клавіша MP3 плеєр

- Немає в наявності
- Код: 28718
2 537 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий синтезатор – багатофункціональний ігровий музичний інструмент з USB, за допомогою якого можна займатися створенням улюбленої музики. Призначений для розвитку дитячих молодих талантів. На цьому синтезаторі можна прослуховувати композиції. Завдяки 61 клавіші майбутній музикант отримає максимальну віддачу від музичного інструменту.
Комплектація:
- мережевий кабель;
- мікрофон;
- стійка для нот.
Функції:
- працює від мережі і на батарейках;
- регулювання гучності;
- 61 клавіша;
- запис і відтворення;
- 6 демо-мелодій;
- 16 тонів;
- 10 ритмів;
- дисплей;
- роз'єм під навушники і мікрофон;
- mp3-плеєр;
- світло.
Характеристики:
- для дітей від 5-ти років;
- батарейки 6 шт. типу АА в комплект не входять;
- розмір синтезатора - 80 х 29 х 9,5 см;
- упаковка - в коробці;
- розмір упаковки - 83 х 12 х 34 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Орган |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 95 мм |
- Ціна: 2 537 ₴
