Машинка-трансформер на радіокеруванні Сміттєвоз Синій

- Немає в наявності
- Код: 28719
1 313 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-трансформер "Мусоровоз" — це оригінальна радіокерована іграшка 2-в-1, яка може бути для дитини як деталізованою моделлю сміттєвозу, так і дивовижним роботом. Іграшка легко трансформується з одного стану в інше, і зручно керується за допомогою дистанційного пульта. Трансформація і рухи робота-трансформера супроводжуються світловими та звуковими ефектами. Робот-трансформер обладнаний вбудованою акумуляторною батареєю, яка заряджається за допомогою кабелю USB (входить до комплекту).
Особливості:
- рух уперед, назад, вправо, вліво;
- трансформація з робота у сміттєвоз;
- світлові ефекти;
- звукові ефекти.
Комплектація:
- робот:
- пульт керування;
- акумулятор;
- зарядний USB-пристрій.
Характеристики:
- для дітей від 8 років;
- пульт керування функціонує від 3 батарейок типу "АА" 1,5V (не входять до комплекту).
- розміри іграшки — 33 х 15 х 11 см;
- паковання — картонна коробка;
- розмір паковання: 49 х 21 х 21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Синій |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Трансформер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Основні атрибути | |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 313 ₴

