Дитячий гараж паркінг 5 поверхів із ліфтом і машинками 59 см

-38%
- Готово до відправки
- Код: 28721
2 748 ₴
1 695 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір являє собою 5-поверховий паркінг, з гвинтовими дорогами, шлагбаумами та з нанесеним зображенням майданчика з дорожньою розміткою. Також паркування забезпечене механічним ліфтом, на якому можна підняти авто на потрібний поверх, якщо основні дороги поки зайняті. У комплекті ви знайдете 10 металевих машинок із вільним ходом коліс — цього цілком досить, щоб розіграти повноцінний сюжет. Але ви завжди можете доповнити гру екземплярами особистої колекції. Ігровий процес супроводжуватиме реалістичні звуки, а також світлові ефекти.
Особливості:
- 5 поверхів парковки з'єднані між собою гвинтовою автомагістраллю
- На кожному поверсі є огородження та розмітка під паркувальні місця
- Парковка маэ механічний підйомник
- У комплекті 10 металевих машинок з вільним ходом коліс
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Простий процес збирання, з яким дитина легко впорається самостійно
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- 5 рівнів паркування
- 10 машинок
- Розмір машинки: 6,5 х 3 х 2 см
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір в зібраному вигляді: 50 х 40 х 59 см
- Паковання: Коробка
- Габарити паковання: 49,5 х 15,5 х 41,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Довжина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 400 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 590 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Висота упаковки | 495 мм |
- Ціна: 1 695 ₴

